banner03 v4mod

Álláslehetőségek

Oktatásszervezőt keresünk

allashirdetes oktatásszervezo

Feladatok:

Kategóriás és szaktanfolyami képzések szervezése, lebonyolítása.
Telefonos és személyes tájékoztatás, levelezés,
Elektronikus nyilvántartások kezelése,
Oktatói megbízások elkészítése,
Képzési díj számlázás, oktatói számlák ellenőrzése,
Folyamatos kapcsolattartás tanulókkal és oktatókkal, hatósági szervekkel,
Vizsgázó tanulók vizsgára jelentése, vizsgák megszervezése, előkészítése; vizsga dokumentációk rögzítése,
Statisztika készítése, tanulói elégedettség mérés.

Elvárások:

Középfokú végzettség, érettségi
MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű kezelése,
Kiváló kommunikációs készség,
Munkájára igényes, fejlődésre és önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.
Közösségi média használat (legalább Facebook)

B kategóriás jogosítvány

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat,
Gazdasági jellegű végzettség

Amit kínálunk:

Színvonalas munkakörnyezet Nagykanizsa belvárosának szívében,
8 órás munkaviszony

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa, Erzsébet tér 17. (Az FACE TO FACE FOKSZ Autósiskola központi irodája)

Jelentkezési határidő:

2015.09.01.

Az állás betöltésének várható időpontja:

2015.09.01.

Vagy hívd a +36 20 920 6044-es telefonszámot!